;

Xhiboks Per Meshkuj

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Xhiboks per meshkuj, me dizanj te bukur modern Philipp Plein, Super material, Ne ngjyrat: i zi dhe i bardhe, masat: S-XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #41382

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Xhaketa

Kontakt

Shperndaje

Xhiboks per meshkuj, me dizanj te bukur modern Philipp Plein, Super material, Ne ngjyrat: i zi dhe i bardhe, masat: S-XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.