;

Kostum Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kostum kaq i bukur per femra, Permban: Pantallona + Xhakete, stil serioz dhe elegant, I bardhe me dizanj te zi, Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #41299

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Kostum kaq i bukur per femra, Permban: Pantallona + Xhakete, stil serioz dhe elegant, I bardhe me dizanj te zi, Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.