;

Kostum Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kostum per femrat stil, Permban: Bluze ne stilin crop top+ pantallona me bel te gjate, Dizanj i bukur me pika, Modern dhe fashion, Material cilesor, Masat: S-L.
Sasia
Raporto

Kodi: #41198

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Kostum per femrat stil, Permban: Bluze ne stilin crop top+ pantallona me bel te gjate, Dizanj i bukur me pika, Modern dhe fashion, Material cilesor, Masat: S-L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.