;

Kreher Kunder Paraziteve te Kokes

(0 Vleresime)

1,890 Lekë 1,990 Lekë (-5%)

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Kreher kaq i vecante, dizenjuar per largimin e paraziteve te kokes, Me teknologji te avancuar vakumi ajo ben largimin natyral te tyre pa kimikate, Arrin te kap edhe parazitet me te vegjel te cilet sapo jane formuar, Teper i thjeshte ne perdorim: Mjafton thjesht te kaloni kreherin ne floket tuaj, Nuk shkakton asnje alergji, Paisur me sistem filtri higjenik i cili mund te zevendesohet dhe drite te integruar LED, Dizanj ergonomik qe pershtatet lehte ne doren tuaj, Fuqia: 200 W, Per perdorim nga femijet dhe te rriturit.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kreher kaq i vecante, dizenjuar per largimin e paraziteve te kokes, Me teknologji te avancuar vakumi ajo ben largimin natyral te tyre pa kimikate, Arrin te kap edhe parazitet me te vegjel te cilet sapo jane formuar, Teper i thjeshte ne perdorim: Mjafton thjesht te kaloni kreherin ne floket tuaj, Nuk shkakton asnje alergji, Paisur me sistem filtri higjenik i cili mund te zevendesohet dhe drite te integruar LED, Dizanj ergonomik qe pershtatet lehte ne doren tuaj, Fuqia: 200 W, Per perdorim nga femijet dhe te rriturit.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.