;

Ventilator hyundai

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Ventilator Ajri Hyundai Modeli: VTHY164PB , Kodi: VT021, Ideal per freskine e ajerit gjate diteve te nxehta te veres , Paisur me 4 helika me 3 nivele shpejtesie, Diameter 16 cm, Bere nga material plastik i cilesise se larte, Me funksion rrotullimi, Fuqia 40 W, Mund ta perdorni ne cdo ambient, shtepi apo zyra.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ventilator Ajri Hyundai Modeli: VTHY164PB , Kodi: VT021, Ideal per freskine e ajerit gjate diteve te nxehta te veres , Paisur me 4 helika me 3 nivele shpejtesie, Diameter 16 cm, Bere nga material plastik i cilesise se larte, Me funksion rrotullimi, Fuqia 40 W, Mund ta perdorni ne cdo ambient, shtepi apo zyra.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.