;

Mbajtese televizori gogen

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese Televizori GOGEN Kodi: DIF11973, Mbajtëse universale për televizorë LED, LCD dhe plazma, Dizenjuar per tu vendosur ne mur për të rregulluar këndin ideal për shikimin e rehatshëm të televizorit. Montohet mjaft thjeshte, Permasat min-max: 42", Kapaciteti maksimal i rendeses: 30 kg; Materiali: Metalik.
Sasia
Raporto

Kodi: #41039

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese Televizori GOGEN Kodi: DIF11973, Mbajtëse universale për televizorë LED, LCD dhe plazma, Dizenjuar per tu vendosur ne mur për të rregulluar këndin ideal për shikimin e rehatshëm të televizorit. Montohet mjaft thjeshte, Permasat min-max: 42", Kapaciteti maksimal i rendeses: 30 kg; Materiali: Metalik.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.