;

Kostum Per Meshkuj

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kostum per meshkuj, Permban kanatiere + tuta, Dizanj i bukur modern Dolce Gabbana, Ideal sidomos per plazh, Masat: S-XXL.
Sasia
Raporto

Kodi: #40629

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Kostum per meshkuj, Permban kanatiere + tuta, Dizanj i bukur modern Dolce Gabbana, Ideal sidomos per plazh, Masat: S-XXL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.