;

Kamera Per Makine

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Kamera makine, Pasiur me 3 kamera te ndryshme ne nje te vetme fale te cilave ju lejon te filmoni perpara, mbrapa dhe brenda makines, Me Ekran LED dhe lente qe ju lejon shikimin ne 170 grade, Kamera e pasme eshte e pasiur me rreze infra te kuqe cka ju ndihmon te shihni me mire zonen kur parkoni makinen, Rezolucioni 1080 P FULL HD, Madhësia e ekranit 4 inç IPS, Mbështetje micro SD 32 GB, kapacitet i baterise: 300mAh.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kamera makine, Pasiur me 3 kamera te ndryshme ne nje te vetme fale te cilave ju lejon te filmoni perpara, mbrapa dhe brenda makines, Me Ekran LED dhe lente qe ju lejon shikimin ne 170 grade, Kamera e pasme eshte e pasiur me rreze infra te kuqe cka ju ndihmon te shihni me mire zonen kur parkoni makinen, Rezolucioni 1080 P FULL HD, Madhësia e ekranit 4 inç IPS, Mbështetje micro SD 32 GB, kapacitet i baterise: 300mAh.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.