;

Zorre Uji

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Super Store Gjendja: Ne Stok

  • Zorre Uji, Ofron zgjidhjen e duhur per shume aktivitete ne shtepi, ideale per larjen e makinave dhe motocikletave apo perdorim per ujitje ne kopesht, tarraca, lulishte e te tjera, Cilesi e larte dhe teper praktike, Gjatesia: 22.5 m.
Sasia
Raporto

Kodi: #40509

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Vegla

Kontakt

Shperndaje

Zorre Uji, Ofron zgjidhjen e duhur per shume aktivitete ne shtepi, ideale per larjen e makinave dhe motocikletave apo perdorim per ujitje ne kopesht, tarraca, lulishte e te tjera, Cilesi e larte dhe teper praktike, Gjatesia: 22.5 m.

Super Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.