;

Fshese Me Vakum Per Makine

(0 Vleresime)

790 Lekë 1,490 Lekë (-47%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Fshese me vakum, Dizanj portable projektuar posacerisht per pastrimin e makinave, Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme ose pluhur midis hapsirave të sendiljeve, butonave, qosheve, etj. Motor me qendrueshmeri te gjate dhe operim te fuqishem, Ideale per pastrim ne te thate dhe te lagesht; Filter qe lahet, Fuqia: 60 W, Nivel i uleti i zhurmes, Gjatesia e kordonit elektrik 250 cm. Kompakte dhe e lehte, Vjen se bashku me aksesoret perkates ne paketim per nje pastrim me efikas.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshese me vakum, Dizanj portable projektuar posacerisht per pastrimin e makinave, Pastron në mënyrë të plotë grimca të ndryshme ose pluhur midis hapsirave të sendiljeve, butonave, qosheve, etj. Motor me qendrueshmeri te gjate dhe operim te fuqishem, Ideale per pastrim ne te thate dhe te lagesht; Filter qe lahet, Fuqia: 60 W, Nivel i uleti i zhurmes, Gjatesia e kordonit elektrik 250 cm. Kompakte dhe e lehte, Vjen se bashku me aksesoret perkates ne paketim per nje pastrim me efikas.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.