;

Pishine Bestway

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Pishine per argetim pafund, ne forme drejtkendore, Ideale per ta vendosur ne cdo ambient dhe freskuar gjate diteve te nxehta, Dimensionet: 2.01 m x 1.50 m x 51 cm. E pershtatshme per mosha mbi 6 vjec.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pishine per argetim pafund, ne forme drejtkendore, Ideale per ta vendosur ne cdo ambient dhe freskuar gjate diteve te nxehta, Dimensionet: 2.01 m x 1.50 m x 51 cm. E pershtatshme per mosha mbi 6 vjec.

Wonderland