;

Kasetofon Per Makine

(0 Vleresime)

8,990 Lekë 9,990 Lekë (-10%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ska Gjendje

  • Kasetofon per makinen tuaj, Player Mp5, Me ekran te madhe LCD me prekje, Kompatibel me MP4, FLV, PMP, RM, RMVB, MPG, Lidhje me paisjet elektronike me bluetooth dhe fshe AUX, me vend edhe per te karikuar telefonin, Sistem navigimi GPS , Kamera me cilesi: HD 1080P, Suporton USB dhe lidhje me radio, Fuqia dalese: 4 x 50 W. Madhesi ekrani: 7 inch.
Sasia
Raporto

Kodi: #39465

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, Audio

Kontakt

Shperndaje

Kasetofon per makinen tuaj, Player Mp5, Me ekran te madhe LCD me prekje, Kompatibel me MP4, FLV, PMP, RM, RMVB, MPG, Lidhje me paisjet elektronike me bluetooth dhe fshe AUX, me vend edhe per te karikuar telefonin, Sistem navigimi GPS , Kamera me cilesi: HD 1080P, Suporton USB dhe lidhje me radio, Fuqia dalese: 4 x 50 W. Madhesi ekrani: 7 inch.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.