;

Kamera pasqyre per makine

(0 Vleresime)

3,490 Lekë 9,990 Lekë (-65%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kamera pasqyre per makine, nje paisje e teknologjise se larte, Shfaqë automatikisht imazhin e pamjes ne pjesen mbrapa te makines me kënd të shkëlqyeshëm, Linja udhëzuese e parkimit do t'ju ndihmojë të parkoni në mënyrë të sigurt, Aftesi per te regjistruar video ne rastet perplasje apo aksidente te papritura fale paisjes me G- sensor, Ekran touch per kontroll, Ideale per sigurine tuaj ne cdo moment, Cilesia e kamera: 1080 P, Madhesia; 4.3 inch.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kamera pasqyre per makine, nje paisje e teknologjise se larte, Shfaqë automatikisht imazhin e pamjes ne pjesen mbrapa te makines me kënd të shkëlqyeshëm, Linja udhëzuese e parkimit do t'ju ndihmojë të parkoni në mënyrë të sigurt, Aftesi per te regjistruar video ne rastet perplasje apo aksidente te papritura fale paisjes me G- sensor, Ekran touch per kontroll, Ideale per sigurine tuaj ne cdo moment, Cilesia e kamera: 1080 P, Madhesia; 4.3 inch.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.