;

MP3 Dhe Karikues Per Makine

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • MP3 dhe karikues per makine 2 ne 1Modeli; M4, Me nje dizanj moderne kryen disa funksione ne te njeten kohe, Nje paisje ideale gjate kohes qe udhetoni ne makine, Me 2 porta USB me dalje: 2.1 A per karikimin e paisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe ngelni pa bateri, Lidhet me bluetooth me smartphonin tuaj duke ju lejuar keshtu te degjoni muziken tuaj te preferuar, me buton per tju pergjigjur edhe telefonatave, Ekrani LED tregon frekuencën dhe tensionin aktual të baterisë së makinës suaj. Suporton USB. E sigurt per paisjet dhe makinen tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

MP3 dhe karikues per makine 2 ne 1Modeli; M4, Me nje dizanj moderne kryen disa funksione ne te njeten kohe, Nje paisje ideale gjate kohes qe udhetoni ne makine, Me 2 porta USB me dalje: 2.1 A per karikimin e paisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe ngelni pa bateri, Lidhet me bluetooth me smartphonin tuaj duke ju lejuar keshtu te degjoni muziken tuaj te preferuar, me buton per tju pergjigjur edhe telefonatave, Ekrani LED tregon frekuencën dhe tensionin aktual të baterisë së makinës suaj. Suporton USB. E sigurt per paisjet dhe makinen tuaj.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.