;

Samsung S10

(0 Vleresime)

44,490 Lekë 54,990 Lekë (-19%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Samsung Galaxy S10, Lancuar ne shkurt te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.1 inches, Rezolucioni: 1440 x 3040 pixels, Me sistem Android 9.0, CPU: Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.31 GHz Cortex-A75 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) - EMEA , kapaciteti i memories: 12 GB, 8 GB RAM; Me kamera kryesore te trefishte:12 MP, f/1.5-2.4, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, OIS 12 MP, f/2.4, 52mm (telephoto), 1/3.6", 1.0µm, AF, OIS, 2x optical zoom16 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1.0µm , Video: [email protected],, kamera per selfie: 10 MP, f/1.9, 26mm, Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, aptX, kapacitet i baterise: 3400 mAh, Dimensione: 149.9 x 70.4 x 7.8 mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Samsung Galaxy S10, Lancuar ne shkurt te vitit 2019, Pajisur me teknologjine GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 6.1 inches, Rezolucioni: 1440 x 3040 pixels, Me sistem Android 9.0, CPU: Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.31 GHz Cortex-A75 & 4x1.95 GHz Cortex-A55) - EMEA , kapaciteti i memories: 12 GB, 8 GB RAM; Me kamera kryesore te trefishte:12 MP, f/1.5-2.4, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, Dual Pixel PDAF, OIS 12 MP, f/2.4, 52mm (telephoto), 1/3.6", 1.0µm, AF, OIS, 2x optical zoom16 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide), 1.0µm , Video: [email protected],, kamera per selfie: 10 MP, f/1.9, 26mm, Bluetooth: 5.0, A2DP, LE, aptX, kapacitet i baterise: 3400 mAh, Dimensione: 149.9 x 70.4 x 7.8 mm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.