;

Tigan Gatimi

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tigan gatimi, Praktik per perdorim te perditshem ne kuzhine tuaj, Cilesi e larte, Material veshur me shtrese guri e cila sigurohet te mos ngjis ushqimet tuaja dhe ruaj shijen e tyre, Dizanj elegant ne ngjyre te kuqe, Rezistent ndaj temperaturave te larta, E pershtatshme per cdo lloj sobe, Diametri: 22 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tigan gatimi, Praktik per perdorim te perditshem ne kuzhine tuaj, Cilesi e larte, Material veshur me shtrese guri e cila sigurohet te mos ngjis ushqimet tuaja dhe ruaj shijen e tyre, Dizanj elegant ne ngjyre te kuqe, Rezistent ndaj temperaturave te larta, E pershtatshme per cdo lloj sobe, Diametri: 22 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.