;

Tuta Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Tuta te shkurtra per meshkuj, Dizanj modern gold, Super material, Ne ngjyrat: e zeze, e bardhe dhe blu, Masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #38545

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Tuta

Kontakt

Shperndaje

Tuta te shkurtra per meshkuj, Dizanj modern gold, Super material, Ne ngjyrat: e zeze, e bardhe dhe blu, Masat: S-2XL.

shopaholic