;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, stil sportiv me dizanj adidas, Ne ngjyrat: e kuqe, e kalter, portokalli, e verdhe dhe blu, Material cilesor, Masat: S-XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #38506

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, stil sportiv me dizanj adidas, Ne ngjyrat: e kuqe, e kalter, portokalli, e verdhe dhe blu, Material cilesor, Masat: S-XL.

shopaholic