;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ska Gjendje

  • Bluze sportive per meshkuj, Dizanj modern Adidas, material cilesor, Ne ngjyrat: e verdhe, blu e erret, blu e ndezur dhe e kuqe, masat: S-XL
Sasia
Raporto

Kodi: #38283

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze sportive per meshkuj, Dizanj modern Adidas, material cilesor, Ne ngjyrat: e verdhe, blu e erret, blu e ndezur dhe e kuqe, masat: S-XL

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.