;

Xiaomi Redmi 6A

(0 Vleresime)

12,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Smartphone Xiaomi Redmi 6A, Nje prodhim i vitit 2018, Teknologji: GSM / CDMA / HSPA / LTE , Dizanj modern, Madhesi ekrani 5.45 inches , Rezolucioni: 720 x 1440 Pixels, Me sistem: Android 8.1 ; CPU: Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 , kapaciteti i memories: 2 GB, 16 GB; Me kamera me cilesi te larte: 13 MP, f/2.2, PDAF , Video: [email protected], Bluetooth: 4.2, A2DP, LE , Kapaciteti i baterise: 3000 mAh ; Madhesia: 147.5 x 71.5 x 8.3 mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Smartphone Xiaomi Redmi 6A, Nje prodhim i vitit 2018, Teknologji: GSM / CDMA / HSPA / LTE , Dizanj modern, Madhesi ekrani 5.45 inches , Rezolucioni: 720 x 1440 Pixels, Me sistem: Android 8.1 ; CPU: Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53 , kapaciteti i memories: 2 GB, 16 GB; Me kamera me cilesi te larte: 13 MP, f/2.2, PDAF , Video: [email protected], Bluetooth: 4.2, A2DP, LE , Kapaciteti i baterise: 3000 mAh ; Madhesia: 147.5 x 71.5 x 8.3 mm

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.