;

Doogee BL 12000 Pro

(0 Vleresime)

20,990 Lekë 27,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Smartphone Doogee BL 12000 Pro, Nje prodhim i vitit 2017, Dizanj elegant, Me touch dhe madhesi ekrani 6.0 inches Full HD+, Rezolucioni: 2160 x 1080 Pixels, Me sistem Android 7.0; CPU: Octa-Core 4 x 2.5GHz ARM-A53 + 4 x 1.6GHz ARM-A53, kapaciteti i memories: 6 GB RAM ; Me kamera me cilesi te larte: 16MP+13MP with Dual-LED Flash and AF Dual Rear Camera, Cilesi e larte e audios dhe videos, Kapaciteti i baterise: 1,200 mAh, Madhesia: 162 mm x 74.7 cm x 14 mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Smartphone Doogee BL 12000 Pro, Nje prodhim i vitit 2017, Dizanj elegant, Me touch dhe madhesi ekrani 6.0 inches Full HD+, Rezolucioni: 2160 x 1080 Pixels, Me sistem Android 7.0; CPU: Octa-Core 4 x 2.5GHz ARM-A53 + 4 x 1.6GHz ARM-A53, kapaciteti i memories: 6 GB RAM ; Me kamera me cilesi te larte: 16MP+13MP with Dual-LED Flash and AF Dual Rear Camera, Cilesi e larte e audios dhe videos, Kapaciteti i baterise: 1,200 mAh, Madhesia: 162 mm x 74.7 cm x 14 mm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.