;

Set Tapete Per Tualet

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Set me 3 tapete te vegjel per tualet, Ngjyre vishnje me dizenjo dekorative me trendafila, Bere nga materiale tekstile qe thithin lageshtiren dhe nuk mbajne ere, teper te sigurta pasi nuk rreshqasin, Perfekte per shtepi, hotele, apo zyra.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 3 tapete te vegjel per tualet, Ngjyre vishnje me dizenjo dekorative me trendafila, Bere nga materiale tekstile qe thithin lageshtiren dhe nuk mbajne ere, teper te sigurta pasi nuk rreshqasin, Perfekte per shtepi, hotele, apo zyra.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.