;

Boks muzike gogen

(0 Vleresime)

1,690 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Boks muzike Gogen, Kodi: DIF11975, Per te degjuar muziken tuaj te preferuar kudo ndodheni, Lidhet permes bluetoothit me cdo pajsije elektronike, Bateri e integruar me kapacitet: 500mAh, Kohezgjatje: 3 ore, Frekuenca: 90Hz-20kHz, pajisur me mikrofon te integruar, cilesi e larte e zerit, madhesia kompakte e ben kaq praktik ne perdorim, Ne ngjyre roze.
Sasia
Raporto

Kodi: #37318

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Audio

Kontakt

Shperndaje

Boks muzike Gogen, Kodi: DIF11975, Per te degjuar muziken tuaj te preferuar kudo ndodheni, Lidhet permes bluetoothit me cdo pajsije elektronike, Bateri e integruar me kapacitet: 500mAh, Kohezgjatje: 3 ore, Frekuenca: 90Hz-20kHz, pajisur me mikrofon te integruar, cilesi e larte e zerit, madhesia kompakte e ben kaq praktik ne perdorim, Ne ngjyre roze.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.