;

TV Box A96X Plus

(0 Vleresime)

4,990 Lekë 5,990 Lekë (-17%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Nje pajisje e cila do ju coje ne boten e argetimit, Shnderron televizorin tuaj ne nje smart Android TV. Mund te shikoni gjithcka doni dhe te lundron ne internet , tamam si ne smarthonin tuaj. Shikoni online videot tuaja te preferuara me rezolucion Full HD 1080 - 4K. Memorie Ram 2 GB dhe Rom 16 GB, Mund te shkarkoni videot tuaja te preferuara dhe ti shijoni ato ne cdo kohe. CPU: ARM Cortex A53, GPU: 5 Core Mali-450 , Vjen Me telekomande te perfshire ne paketim.
Sasia
Raporto

Kodi: #36929

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Reciver

Kontakt

Shperndaje

Nje pajisje e cila do ju coje ne boten e argetimit, Shnderron televizorin tuaj ne nje smart Android TV. Mund te shikoni gjithcka doni dhe te lundron ne internet , tamam si ne smarthonin tuaj. Shikoni online videot tuaja te preferuara me rezolucion Full HD 1080 - 4K. Memorie Ram 2 GB dhe Rom 16 GB, Mund te shkarkoni videot tuaja te preferuara dhe ti shijoni ato ne cdo kohe. CPU: ARM Cortex A53, GPU: 5 Core Mali-450 , Vjen Me telekomande te perfshire ne paketim.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.