;

Shisha

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Shisha Super Hookah, Me nje cilesi te larte ju do te mund te provoni aroma dhe shije te pakrahasueshme! Vazo ka një dizajn të bukur dhe është bërë nga qelqi i forte cka e ben teper te veshtire thyerjen, Ena është e thellë, kështu që mund të fusni shumë duhan në të. Me bosht ndertuar nga material celiku rezistent, Valvulat e tubave të boshtit mbyllen automatikisht kur nuk përdoren. Perfekte per një ose më shumë persona. Teper e lehte per ta transportuar kudo ku ju deshironi, Vjen se bashku me te gjithe aksesoret e nevojshem te nje Shisha.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shisha Super Hookah, Me nje cilesi te larte ju do te mund te provoni aroma dhe shije te pakrahasueshme! Vazo ka një dizajn të bukur dhe është bërë nga qelqi i forte cka e ben teper te veshtire thyerjen, Ena është e thellë, kështu që mund të fusni shumë duhan në të. Me bosht ndertuar nga material celiku rezistent, Valvulat e tubave të boshtit mbyllen automatikisht kur nuk përdoren. Perfekte per një ose më shumë persona. Teper e lehte per ta transportuar kudo ku ju deshironi, Vjen se bashku me te gjithe aksesoret e nevojshem te nje Shisha.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.