;

Set Ene Balte

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set ene balte 7 ne 1, Perfshin nje ene te madhe me 2 doreza dhe 6 pjata, ideale per servirjen e ushqimeve tuaja, Rezistente ndaj nxehtesise qe i bejne te pershtatshme edhe per perdorim ne furre.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set ene balte 7 ne 1, Perfshin nje ene te madhe me 2 doreza dhe 6 pjata, ideale per servirjen e ushqimeve tuaja, Rezistente ndaj nxehtesise qe i bejne te pershtatshme edhe per perdorim ne furre.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.