;

Toster eta tampo 3 ne 1

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Toster ETA TAMPO 3 ne 1, Kodi: TO11900, Me 3 pllaka te levizshme te cilat ju lejojne te pergatisni cdo gje: toste qe as shume i duam ne mengjes ne forme klasike trekendore, waffles te shijshem ne menyren me te thjeshte apo pjekjen e mishit dhe perimeve, Veshur me material qe nuk ngjisin ushqimin, Pajisur me indikator drite dhe mbrohje nga nxehtesia, Fuqia 700 W, Kordoni i energjise elektrike: 0.7 m, Pastrohet mjaft thjeshte, Teper praktik ne perdorim.
Sasia
Raporto

Kodi: #35540

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Thekese

Kontakt

Shperndaje

Toster ETA TAMPO 3 ne 1, Kodi: TO11900, Me 3 pllaka te levizshme te cilat ju lejojne te pergatisni cdo gje: toste qe as shume i duam ne mengjes ne forme klasike trekendore, waffles te shijshem ne menyren me te thjeshte apo pjekjen e mishit dhe perimeve, Veshur me material qe nuk ngjisin ushqimin, Pajisur me indikator drite dhe mbrohje nga nxehtesia, Fuqia 700 W, Kordoni i energjise elektrike: 0.7 m, Pastrohet mjaft thjeshte, Teper praktik ne perdorim.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.