;

Set Filxhane Kafeje

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me 6 filxhane kafeje kaq i bukur, me pjatat perkatese ne forme katrore, ngjyre i bardhe me dizenjo, Qe te jeni te vecante edhe ne qerasjet tuaja
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 6 filxhane kafeje kaq i bukur, me pjatat perkatese ne forme katrore, ngjyre i bardhe me dizenjo, Qe te jeni te vecante edhe ne qerasjet tuaja

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.