;

Jastek Ortopedik

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Jastek ortopedik eshte dizenjuar per nje gjume te rehatshem Me ngjyre te gjelbert me esence te cajit jeshil te cilet krijojne nje ndjejne lehtesie dhe freskie Përthith lagështin dhe ofron një gjumë të këndshëm dhe qetësues. Me agjent hypoallergenic që pengon zhvillimin e baktereve dhe kërpudhave. Ajo i kundërvihet erërave të tilla si djersa dhe e mban lëkurën të freskët dhe të thatë. Pajisur me por per ajrosje Përshtaten me formën dhe pozicionin e kokës.
Sasia
Raporto

Kodi: #34011

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tekstile, Perde

Kontakt

Shperndaje

Jastek ortopedik eshte dizenjuar per nje gjume te rehatshem Me ngjyre te gjelbert me esence te cajit jeshil te cilet krijojne nje ndjejne lehtesie dhe freskie Përthith lagështin dhe ofron një gjumë të këndshëm dhe qetësues. Me agjent hypoallergenic që pengon zhvillimin e baktereve dhe kërpudhave. Ajo i kundërvihet erërave të tilla si djersa dhe e mban lëkurën të freskët dhe të thatë. Pajisur me por per ajrosje Përshtaten me formën dhe pozicionin e kokës.

Home Dekor