;

Ngrohes Elektrik

(0 Vleresime)

1,090 Lekë 1,790 Lekë (-39%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ska Gjendje

  • Ngrohes Elektrik Modeli: GR-90D Zgjidhja ideale per ngrohje ekonomike dhe efikase Me nje dizanj modern, praktike dhe lehtesisht e transportueshme per te ngrohur cdo ambient Me 2 nivele nxehtesie me fuqi 400 dhe 800 W Mbrojtje nga mbinxehja
Sasia
Raporto

Kodi: #33512

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Kontakt

Shperndaje

Ngrohes Elektrik Modeli: GR-90D Zgjidhja ideale per ngrohje ekonomike dhe efikase Me nje dizanj modern, praktike dhe lehtesisht e transportueshme per te ngrohur cdo ambient Me 2 nivele nxehtesie me fuqi 400 dhe 800 W Mbrojtje nga mbinxehja

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.