;

Ibrik Caji

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Ibrik Caji Modeli SY-118 Me nje dizanj modern Mund te pergatisni cajin tuaj te preferuar ne pak minuta Bere nga material qelqi dhe plastike rezsitente edhe ndaj temperaturave te larta Pajisur me filter te levizshem celik inoksi Kapaciteti 1100 ml
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ibrik Caji Modeli SY-118 Me nje dizanj modern Mund te pergatisni cajin tuaj te preferuar ne pak minuta Bere nga material qelqi dhe plastike rezsitente edhe ndaj temperaturave te larta Pajisur me filter te levizshem celik inoksi Kapaciteti 1100 ml

Kitchen & Home