;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje me Bluetooth Awei Me nje dizanj kaq modern, te lehta dhe sportive Mund ta lidhni lehtesisht me smartpohnin tuaj permes bluetooth Me distance transmetimi deri ne 10 metra Teknologjia e reduktimit të zhurmës. Mund tu pergjigjeni telefonatave apo edhe te nderroni muziken lehtesisht Gama e frekuences: 2.1GHz - 2.18GHz karikohen per 2 ore Kapaciteti i baterisë (mAh): 300 Mund te degjoni muzike deri ne 12 ore
Sasia
Raporto

Kodi: #33077

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje me Bluetooth Awei Me nje dizanj kaq modern, te lehta dhe sportive Mund ta lidhni lehtesisht me smartpohnin tuaj permes bluetooth Me distance transmetimi deri ne 10 metra Teknologjia e reduktimit të zhurmës. Mund tu pergjigjeni telefonatave apo edhe te nderroni muziken lehtesisht Gama e frekuences: 2.1GHz - 2.18GHz karikohen per 2 ore Kapaciteti i baterisë (mAh): 300 Mund te degjoni muzike deri ne 12 ore

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.