;

Doogee X70

(0 Vleresime)

9,490 Lekë 11,490 Lekë (-17%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Doogee X70 Smartphone me i ri nga Doogee (Gusht 2018) CPU: Quad Core MTK6580 Cortex-A7 1.3GHz 8 Megapixel Dual Rear Camera With AF and LED Flash 5 Megapixel Front Camera RAM- 2GB | ROM 16GB (suporton karte memorie deri 128 GB) Ekrani – Screen size 5.5 inches 540*1132 Resolution 19:9 Ratio Bateria – 4000 mAh (300 ore standby) Dual SIM (nano+nano) Operating System – Android 8.1 Fingerprint / face ID 3G Smartphone Me 6 muaj garanci Kase transparente+xham mbrojtes dhurate
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Doogee X70 Smartphone me i ri nga Doogee (Gusht 2018) CPU: Quad Core MTK6580 Cortex-A7 1.3GHz 8 Megapixel Dual Rear Camera With AF and LED Flash 5 Megapixel Front Camera RAM- 2GB | ROM 16GB (suporton karte memorie deri 128 GB) Ekrani – Screen size 5.5 inches 540*1132 Resolution 19:9 Ratio Bateria – 4000 mAh (300 ore standby) Dual SIM (nano+nano) Operating System – Android 8.1 Fingerprint / face ID 3G Smartphone Me 6 muaj garanci Kase transparente+xham mbrojtes dhurate

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.