;

Kufje gogen ecm 01w

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • KUFJE GOGEN ECM 01W, DIF11698 Me një mikrofon të integruar dhe një buton , mund t'i përdorni këto kufje për të dëgjuar muzikë ashtu si edhe për tju pergjigjur telefonatave Me nje performance të lartë dhe dizajn elegant Mjaft rezistente Teper te buta dhe te rehatshme ne pjesen e veshit Frekuenca: 20 - 20,000 Hz, Ndjeshmeria: 102 dB, Gjatesia e kabullit: 1.2 m, Lidhja: 3.5 mm stereo jack
Sasia
Raporto

Kodi: #32021

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

KUFJE GOGEN ECM 01W, DIF11698 Me një mikrofon të integruar dhe një buton , mund t'i përdorni këto kufje për të dëgjuar muzikë ashtu si edhe për tju pergjigjur telefonatave Me nje performance të lartë dhe dizajn elegant Mjaft rezistente Teper te buta dhe te rehatshme ne pjesen e veshit Frekuenca: 20 - 20,000 Hz, Ndjeshmeria: 102 dB, Gjatesia e kabullit: 1.2 m, Lidhja: 3.5 mm stereo jack

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.