;

Karikues makine usb

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Karikues Makine Universal, DIF11710 Ideal per te karikuar telefona celularë ose pajisje të tjera elektronike Me 2 porte USB per te karikuar dy pajisje njekohesisht Paketa përfshin gjithashtu një kabllo praktike me një gjatësi prej 1.2 m për të lidhur pajisjen e ngarkimit. Tensioni ne hyrje: 12-24V.. Tensioni ne dalje: 5 V.. Maksimumi i karikimit: 2.1 A
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karikues Makine Universal, DIF11710 Ideal per te karikuar telefona celularë ose pajisje të tjera elektronike Me 2 porte USB per te karikuar dy pajisje njekohesisht Paketa përfshin gjithashtu një kabllo praktike me një gjatësi prej 1.2 m për të lidhur pajisjen e ngarkimit. Tensioni ne hyrje: 12-24V.. Tensioni ne dalje: 5 V.. Maksimumi i karikimit: 2.1 A

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.