;

Power bank gogen pb80002bgr

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • BATERI E JASHTME GOGEN PB80002BGR, DIF11695 Mund të përdorë pothuajse çdo pajisje të lëvizshme që mund të aktivizohet nëpërmjet një porti USB si smartphone, MP3 dhe MP4 player, aparat fotografik i jashtëm, kamera ose tabletë duke i bere keshtu me te thjeshta udhetimet tuaja Kapaciteti: 8,000 mAh.. Bateria: Li-ion.. Hyrje : micro USB 5 V / 2 A.. Dalje: 2 x USB (5V /2.1 & 2.5 A ).. Nivele karikimi: 5.. Drite e integruar Led e cila do të tregojë fuqinë e mbetur.. Aksesore:Kabull Micro USB
Sasia

Kontakt

Shperndaje

BATERI E JASHTME GOGEN PB80002BGR, DIF11695 Mund të përdorë pothuajse çdo pajisje të lëvizshme që mund të aktivizohet nëpërmjet një porti USB si smartphone, MP3 dhe MP4 player, aparat fotografik i jashtëm, kamera ose tabletë duke i bere keshtu me te thjeshta udhetimet tuaja Kapaciteti: 8,000 mAh.. Bateria: Li-ion.. Hyrje : micro USB 5 V / 2 A.. Dalje: 2 x USB (5V /2.1 & 2.5 A ).. Nivele karikimi: 5.. Drite e integruar Led e cila do të tregojë fuqinë e mbetur.. Aksesore:Kabull Micro USB

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.