;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan i shkurter per femra, me menge te gjata me dizenjo dhe stil mjaft te vecante teper modern Material cilesor Masat: S, M, L
Sasia
Raporto

Kodi: #24717

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan i shkurter per femra, me menge te gjata me dizenjo dhe stil mjaft te vecante teper modern Material cilesor Masat: S, M, L

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.