;

Tuta Te Shkurtra Per Femra

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Tuta te shkurtra per femra, me dizenjo Material pambuk Shume moderne Vijne ne ngjyrat : e zeze, e kuqe dhe gri Masat: S, M , L , XL
Sasia
Raporto

Kodi: #24182

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Tuta

Kontakt

Shperndaje

Tuta te shkurtra per femra, me dizenjo Material pambuk Shume moderne Vijne ne ngjyrat : e zeze, e kuqe dhe gri Masat: S, M , L , XL

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.