;

Loje 5 ne 1

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Set lojrash 5 ne 1 Lodo King, snake and ladders, chess , checkers , chess and checkers Me tavoline magnetike qe i mban guret Luani kudo , ne shtepi , plazh apo pushime Me dimensione 20 x 13 x 2 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set lojrash 5 ne 1 Lodo King, snake and ladders, chess , checkers , chess and checkers Me tavoline magnetike qe i mban guret Luani kudo , ne shtepi , plazh apo pushime Me dimensione 20 x 13 x 2 cm

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.