;

Kase Per Iphone

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kase per iphone, e zeze me dizenjo trendafili, mbrojtje nga te gjitha anet.
Sasia
Raporto

Kodi: #22613

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kasa

Kontakt

Shperndaje

Kase per iphone, e zeze me dizenjo trendafili, mbrojtje nga te gjitha anet.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.