;

Kondicioner Portativ Per Ftohje Me Akull

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Nje kondicioner portativ shume praktik dhe ideal qe sherben per ftohjen ne ambiente te shtepise, apartamenteve dhe zyrave. Nuk ka nevoje per instalime, pasi nuk ka tuba. Komandohet edhe me Telekomande. Nuk e than ajrin dhe ruan normat e lageshtise. Me opsion swing per shperndrjen e ajrit. Me 3 nivele shpejtesie Me timer (mundesi per fikje automatike) nga 0.5 deri 7.5 ore Konsumi i energjise per ftohje: 70 W I pajisur me 2 pllaka akulli (Azot i lengshem) per ftohje Voltazhi: 220V Frekuanca: 50 Hz Depozite uji: 4.5 litra Niveli i zhurmes: < 40 db Kapaciteti i evaporimit: 450 ml/ore Shpejtesia e ajrit: 8 m/s Per siperfaqe 20-30 m2 Permasat: 63 gjatesi x 24 gjeresi x 28 cm lartesi
Sasia
Raporto

Kodi: #21390

Kategori:Elektronika, Klima, Kondicionere

Kontakt

Shperndaje

Nje kondicioner portativ shume praktik dhe ideal qe sherben per ftohjen ne ambiente te shtepise, apartamenteve dhe zyrave. Nuk ka nevoje per instalime, pasi nuk ka tuba. Komandohet edhe me Telekomande. Nuk e than ajrin dhe ruan normat e lageshtise. Me opsion swing per shperndrjen e ajrit. Me 3 nivele shpejtesie Me timer (mundesi per fikje automatike) nga 0.5 deri 7.5 ore Konsumi i energjise per ftohje: 70 W I pajisur me 2 pllaka akulli (Azot i lengshem) per ftohje Voltazhi: 220V Frekuanca: 50 Hz Depozite uji: 4.5 litra Niveli i zhurmes: < 40 db Kapaciteti i evaporimit: 450 ml/ore Shpejtesia e ajrit: 8 m/s Per siperfaqe 20-30 m2 Permasat: 63 gjatesi x 24 gjeresi x 28 cm lartesi

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.