;

Fustan Per Vajza

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Fustan per vajza me tantelle dhe me detaje te qendisura ne pjesen e bustit.
Sasia
Raporto

Kodi: #20484

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan per vajza me tantelle dhe me detaje te qendisura ne pjesen e bustit.

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.