;

Xiaomi MI MIX

(0 Vleresime)

58,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Xiaomi MI MIX Super smartphoni qe te gjithe duan Dual SIM Ekrani 5.99 inch Kamera 12+5 MP RAM 6 GB / ROM 64 GB Procesori 64 bit octa core Bateria 3400 mAh Rrjeti 4G Fingerprint Operating System: Android 7.0 Nougat
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Xiaomi MI MIX Super smartphoni qe te gjithe duan Dual SIM Ekrani 5.99 inch Kamera 12+5 MP RAM 6 GB / ROM 64 GB Procesori 64 bit octa core Bateria 3400 mAh Rrjeti 4G Fingerprint Operating System: Android 7.0 Nougat

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.