;

Doogee X60 L

(0 Vleresime)

10,990 Lekë 12,990 Lekë (-15%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Doogee X60 L Smartphone me i ri nga Doogee (shkurt 2018) Android 4G Smartphone CPU – : ARM Cortex-A53, 1250 MHz, 4-Cores Chipset -MediaTek, MT6580 GPU – : ARM Mali-T720 MP1, 600 MHz, , 1-Cores Kamera -13 Megapixel + 8 Megapixel Dual Rear Camera With AF and LED Flash | 5 Megapixel Front Camera with LED Flash Memory – RAM- 2GB | ROM 16GB External Memory Supports Up to 64GB Ekrani – Screen size 5.5 inches IPS FWVGA Display (480×960 Pixels) Bateria – Removable 3300 mAh Li-polymer SIM – Dual SIM (Micro + Micro) Sensors -Accelerometer Color – Black,Gold Operating System – Android 7.0 Fingerprint
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Doogee X60 L Smartphone me i ri nga Doogee (shkurt 2018) Android 4G Smartphone CPU – : ARM Cortex-A53, 1250 MHz, 4-Cores Chipset -MediaTek, MT6580 GPU – : ARM Mali-T720 MP1, 600 MHz, , 1-Cores Kamera -13 Megapixel + 8 Megapixel Dual Rear Camera With AF and LED Flash | 5 Megapixel Front Camera with LED Flash Memory – RAM- 2GB | ROM 16GB External Memory Supports Up to 64GB Ekrani – Screen size 5.5 inches IPS FWVGA Display (480×960 Pixels) Bateria – Removable 3300 mAh Li-polymer SIM – Dual SIM (Micro + Micro) Sensors -Accelerometer Color – Black,Gold Operating System – Android 7.0 Fingerprint

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.