;

Power Bank Pokemon Pokeball

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Power Bank 12000 mAh ne formen e nje Pokeball,
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Power Bank 12000 mAh ne formen e nje Pokeball,

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.