;

Leagoo D1

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,490 Lekë (-20%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Leagoo D1 Celular Dual Sim Shume praktik dhe rezistent. Bateri qe zgjat deri ne 30 dite standby Ram: 32 MB Memoria e brendshme: 32 MB Rrjeti: 2G Bluetooth/FM/flashlight
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Leagoo D1 Celular Dual Sim Shume praktik dhe rezistent. Bateri qe zgjat deri ne 30 dite standby Ram: 32 MB Memoria e brendshme: 32 MB Rrjeti: 2G Bluetooth/FM/flashlight

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.