;

TDS TESTUES UJI

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Infotech Gjendja: Ne Stok

  • Testues i cilesise se ujit. Funksion auto leximi Rreze matje 0-2999 ppm Ekrani LCD i madh dhe shume i lehte per tu perdorur
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Testues i cilesise se ujit. Funksion auto leximi Rreze matje 0-2999 ppm Ekrani LCD i madh dhe shume i lehte per tu perdorur

Infotech

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.