;

SMARTPHONE LENOVO A606

(0 Vleresime)

11,990 Lekë

Shitesi: Infotech Gjendja: Ne Stok

  • Marka: Lenovo Garancia: 3 muaj Rezolucioni: 480 x 854 pixels Sistemi Operativ: Android Karta SIM: Mini-SIM Kapaciteti: 8 GB RAM: 1GB RAM Procesori CPU: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 8 MP Kamera Ballore: Kamera Selfie: 2MP Kapaciteti i Baterise: 2000mAh Permasa: 141.5 x 73.2 x 9.1 mm Pesha: 170 g Networking: 2G, 2G/3G/4G Teknologjia e Ekranit: IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Marka: Lenovo Garancia: 3 muaj Rezolucioni: 480 x 854 pixels Sistemi Operativ: Android Karta SIM: Mini-SIM Kapaciteti: 8 GB RAM: 1GB RAM Procesori CPU: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 8 MP Kamera Ballore: Kamera Selfie: 2MP Kapaciteti i Baterise: 2000mAh Permasa: 141.5 x 73.2 x 9.1 mm Pesha: 170 g Networking: 2G, 2G/3G/4G Teknologjia e Ekranit: IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors

Infotech

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.