;

Rubinet elektrik

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,490 Lekë (-14%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Rubinet elektrik per ngrohjen e ujit. Montohet lehtesisht dhe zhvendoset ne cdo lavaman te shtepise. Zevendeson bolierin,kursen kohe uje dhe energji.. I domosdosehm ne vendet ku nevojitet uji i ngrohte.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Rubinet elektrik per ngrohjen e ujit. Montohet lehtesisht dhe zhvendoset ne cdo lavaman te shtepise. Zevendeson bolierin,kursen kohe uje dhe energji.. I domosdosehm ne vendet ku nevojitet uji i ngrohte.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.