;

Oximeter, matës I oksigjenit në gjak

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Infotech Gjendja: Ska Gjendje

  • Saktesisht mat nivelin e oksigjenit dhe nivelin e pulsit. E gjitha vetem me nje prekje te gishtit Rezultate ne kohe reale Me ekran LED Kompakt dhe me peshe shume te lehte Tregues kur bateria eshte e ulet Fiket automatikisht 30+ ore me nje set baterish Kerkon 2 bateri AA
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Saktesisht mat nivelin e oksigjenit dhe nivelin e pulsit. E gjitha vetem me nje prekje te gishtit Rezultate ne kohe reale Me ekran LED Kompakt dhe me peshe shume te lehte Tregues kur bateria eshte e ulet Fiket automatikisht 30+ ore me nje set baterish Kerkon 2 bateri AA

Infotech

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.